گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری

گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری اصفهان به چه صورت است؟

طبق نظر سنجی که از مردم انجام دادیم متوجه این موضوع شدیم که گارانتی این اطمینان خاطر را در مشتری ایجاد می کند که جنسی که خریداری کرده اند دارای بالا ترین کیفیت است و می توانند با خیال راحت محصول را خریداری و استفاده کنند.

توجه داشته باشید که ممکن است برخی اتفاقات باعث شود تا باتری خودرو شما از گارانتی خارج شود، به عنوان مثال اگر شما به اسرار بخواهید باتری ای با آمپر بالاتر و ابعاد بزرگ تر را در سینی باتری داخل خودرو خود قرار دهید و یا بلعکس، باتری خودرو شما با شکستگی و یا خرابی زودتر از حد انتظار، از گارانتی خارج می شود.

مثال دیگری که شامل گارانتی نمی شود، سولفاته زدن باتری است که این اتفاق در دراز مدت طبیعی است و مانع روند طبیعی باتری نمی شود، اما  اگر زودتر از حد انتظار دچار این مشکل شود، بیانگر آن است که باتری به درستی نگهداری نشده است و این اتفاق باعث می شود تا باتری از گارانتی خارج شود.

گارانتی باطری اوربیتال سپاهان باتری

در رابطه با گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری این چنین است که مردم بر این باورند هر کدام از محصولات که گارانتی بیشتری دارد، قطعا کیفیت بهتری نیز دارد اما این یک باور اشتباه است چرا که تمامی محصولات اوربیتال سپاهان باتری دارای کیفیت های بی نظیری هستند و تنها تفاوتی که گارانتی های آن ها بینشان ایجاد می کند، قیمت باتری ها است.

البته گارانتی شدن باتری اوربیتال سپاهان باتری شرایط مخصوص به خود را دارد، هم مدت زمان مشخصی دارد و هم فاکتور های مشخصی را شامل می شود. گارانتی باتری های اوربیتال سپاهان باتری از نظر مدت زمان به شرح زیر است:

گارانتی باتری اوربیتال وان قرمز

گارانتی باتری اوربیتال وان قرمز که از قدیمی ترین محصولات اوربیتال سپاهان است، 15 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش رسمی از شرکت سپاهان باتری می باشد.

گارانتی باتری اوربیتال وان سیلور

گارانتی باتری اوربیتال وان سیلور که  از محبوب ترین محصولات این شرکت به حساب می آید، 15 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس ار فروش رسمی از شرکت سپاهان باتری می باشد. باتری های اوربیتال وان سیلور کارخانه سپاهان باتری دارای ویژگی 4 آمپر پلاس هستند به این معنا که اگر شما باتری 60 آمپر تهیه کنید، در واقع باتری 64 آمپر خریداری کرده اید.

گارانتی باتری اوربیتال پریمیوم

گارانتی باتری اوربیتال پریمیوم که پر فروش ترین باتری این برند است، 18 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش سپاهان باتری است که در صورت تمایل می توانید 5 ماه گارانتی مازاد نیز از شرکت سپاهان باتری برای باتری اوربیتال پریمیوم خریداری کنید. باتری اوربیتال یکی از پرطرفدار ترین باتری های کارخانه سپاهان باتری است که در نوع سیلد اسید تولید می شود و دارای طول عمر سه سال است و از سطح کیفیت بسار بالایی برخوردار است به همین دلیل دارای گارانتی تعویض طولانی مدت است.

گارانتی باتری اوربیتال EFB

گارانتی باتری اوربیتال EFB که ا مطابق با به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا تولید شده است، 21 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش سپاهان باتری است و در صورت تمایل می توانید 5 ماه گارانتی مازاد که شرکت برای این باتری در نظر گرفته است، خریداری کنید.

باتری اوربیتال EFB کارخانه سپاهان باتری دارای تکنولوژی تولید EFB است که باعث شده است تا عملکرد این باتری فوق العاده قوی شود.
بعد از خرید باتری از هر کدام از برند های ذکر شده، از طریق مراجعه به سایت رسمی شرکت سپاهان باتری و یا تماس با شماره تلفن اقدام به فعال سازی گارانتی باتری اوربیتال خود کنید، در غیر این صورت گارانتی های گفته شده برای باتری شما فعال نمی شود و تنها 6 ماه گارانتی که شرکت سپاهان باتری به صورت پیش فرض برای باتری های خود در نظر گرفته است، شامل حال باتری شما خواهد شد.
گارانتی و خدمات پس از فروش باطری اوربیتال سپاهان باتری دارای شرایطی است که گارانتی را محدود می کنند، برای مثال شامل آسیب های فیزیکی که به بدنه باتری وارد می شود همچون ترک خودروگی، شکستگی و یا ورم کردگی بدنه باتری ، نمی شود و در صورت بروز عر گونه مشکل مرتبط با موارد ذکر شده، گارانتی باتری اوربیتال شما منقضی خواهد شد. ضمانت‌ معمولاً برای محصولاتی اعمال می‌شوند که پس از خرید تغییر یا اصلاح نشده اند. به عنوان مثال، اگر مالک از سر باتری های غیر استاندارد بر روی باتری استفاده کند یا در اثر نصب غیر اصولی بدنه باتری را دچار آسیب کند، قابلیت اطمینان و پایداری باتری خودرو را غییر می دهد و در نتیجه گارانتی باتری اوربیتال باطل می شود.

خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان باتری

برای دریافت خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان باتری در سراسر شهر تهران می توانید با شماره تلفن تماس حاصل کرده و از تکنسین های حرفه ای امداد باتری کهن در خواست راهنمایی کنید. خدمات پس از فروش باطری اوربیتال سپاهان باتری از بزرگ ترین مزیت های خرید این باتری به شمار می آید چرا که به راحتی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در صورتی که قصد مراجعه به فروشگاه امداد باتری کهن برای دریافت خدمات پس از فروش و گارانتی را دارید، به آدرس زیر مراجعه کنید :

تهران – بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

ارائه ی خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات سپاهان باتری توسط امداد باتری کهن، در تمامی ایام به جز روز های تعطیل طبق ساعات زیر صورت می گیرد:

00 : 8 الی 00 : 21

6

شماره تماس خدمات امداد باتری کهن

913 72 – 021

نگهداری از باتری ماشین در زمستان

وقتی باتری آنقدر ضعیف است که حتی روشن کردن چراغ‌های داخلی شما هم به یک چالش تبدیل می‌شود، بنابراین روشن کردن خودرو را فراموش کنید. دلیلی وجود دارد که اکثر مردم باتری‌های مرده خودرو را با زمستان مرتبط می‌دانند و دلیل آن این است که بیشتر باتری‌هایی که در شرایط حاشیه‌ای بودند، زیر فشاری که قرار گرفتن در سرما بر آن ها اعمال می کند، تسلیم می‌شوند و می‌میرند.
رفع این یکی می تواند سخت باشد. بدیهی است که شما نمی توانید آب و هوا را تغییر دهید و همه به راحتی به گاراژ پارکینگ یا گاراژ دسترسی ندارند. در واقع، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که بدانید در صورتی که باتری شما ضعیف باشد طول عمر باتری شما در زمستان کوتاه تر است و لازم است برای خوب پیش رفتن شرایط، آماده سازی های لازم را انجام دهید.

کارکرد صحیح باتری ماشین

اگر می توانید وسیله نقلیه خود را در یک فضای گاراژ ایمن نگه دارید، ممکن است بخواهید سیستم امنیتی را خاموش نگه دارید. روشن نگه داشتن آن فقط باتری را به سرعت تخلیه می کند. اگر انتخابی ندارید و مجبور هستید سیستم امنیتی را روشن بگذارید، هفته‌ای یک‌بار به‌مدت 30 دقیقه به‌طور منظم با خودروی خود رانندگی کنید، این به کارکرد صحیح باتری کمک می‌کند.
همانطور که ذکر شد، رانندگی 30 دقیقه در هفته با ماشین مفید است زیرا باتری ماشین را شارژ نگه می دارد. اگر از ماشین خود فقط برای رانندگی های کوتاه استفاده می کنید و مکرر خودرو خود را استارت میزنید، ممکن است دینام نتواند شارژ مناسب و کافی را برای باتری تامین کند، زیرا زمان نخواهد داشت.

اهمیت برسی و تست باتری خودرو

اغلب اوقات، ما عادت داریم از باتری خودرو خود غافل شویم تا زمانی که به نقطه ای برسد که باتری دیگر نتواند وسیله نقلیه را راه اندازی کند و به عبارتی دردسر ساز شود. درست مانند بررسی میزان بنزین برای پیشگیری از گیر افتادن در جاده ، آگاهی از زمان تعویض باتری خودرو نیز ضروری است تا در میانه راه شما را ناامید نکند.
توصیه می شود برای نشانگرهای نقص باتری هوشیار باشید و نسبت به آن ها بی تفاوت نباشید. این علائم گاهی اوقات نشان می دهد که باتری ماشین شما در موعد تعویض است. به عنوان مثال، اگر بارها در یک بازه ی زمانی مجبور به باتری به باتری کردن برای راه اندازی خودرو شدید، باید تست باتری را انجام دهید و در صورت نیاز اقدام به تعویض باتری کنید.

عملکرد دینام ماشین

وظیفه دینام شارژ نگه داشتن باتری است و برق را به کامپیوتر داخلی خودرو برای عملیات عادی تامین می کند. هنگامی که دینام از کار می افتد، اغلب علائم هشدار دهنده مانند کم نور شدن چراغ های جلو را نشان می دهد. دینام معیوب قادر به تولید برق کافی برای ارسال به باتری نخواهد بود . دینام به موتور متصل است و توسط تسمه سرپانتین به حرکت در می آید. اگر تسمه فرسوده شده باشد یا لیز خورده باشد، دینام شما برای کار کردن مشکل دارد. هنگامی که این اتفاق می افتد، اغلب شما با یک چراغ روی داشبورد اعلان دریافت می کنید.

شارژ بیش از حد باتری خودرو

شارژ باتری فرآیند شیمیایی را که در حین تخلیه رخ داده است معکوس می کند. یون های سولفات و هیدروژن اساسا جای خود را عوض می کنند. انرژی الکتریکی مورد استفاده برای شارژ باتری به انرژی شیمیایی تبدیل شده و در داخل باتری ذخیره می شود. شارژرهای باتری، از جمله دینام و ژنراتور، ولتاژ بالاتری نسبت به ولتاژ مدار باز باتری تولید می کنند.
هنگامی که آمپر شارژ از سطح نرخ جذب طبیعی فراتر رود، باتری ممکن است بیش از حد گرم شود و باعث ایجاد حباب در محلول الکترولیت شود و گاز هیدروژن قابل اشتعال ایجاد کند. گاز هیدروژن هنگامی که با اکسیژن هوا ترکیب می شود بسیار انفجاری است و به راحتی می تواند توسط یک جرقه مشتعل شود. در نتیجه، همیشه به یاد داشته باشید که هنگام اتصال یا جدا کردن شارژر باتریاحتیاط های لازم را در نظر داشته باشید تا از ایجاد جرقه در پایانه های باتری جلوگیری کنید.

باتری خودرو را گارانتی کنید …

یکی از رایج‌ترین نشانه‌های خرابی باتری، دیر روشن شدن موتور خودرو است. این می تواند ناشی از مشکلات مختلفی از جمله باتری بد یا دینام بد باشد و نیاز به برسی تخصصی تر دارد. باتری خودرو در دماهای سرد ضعیف تر می شود، یعنی حتی اگر باتری شما سالم باشد، دمای سرد ممکن است شروع به کار خودرو را دشوار کند. همچنین ممکن است متوجه شوید که ماشین شما هیچ صدایی تولید نمی کند و چراغ های داخل ماشین شما روشن نمی شوند. این به دلیل از بین رفتن باتری ها یا سایر مشکلات الکتریکی است. لازم است از یک تکنسین خبره برای برسی وضعیت ایجاد شده کمک بگیرید و در صورتی که مشکل از باتری بود، با تایید کارشناس از گارانتی باتری خود استفاده کنید، البته گارانتی مدت مشخصی دارد و در بازه زمانی محدودی امکان استفاده از آن برای شما وجود دارد.

افزایش گارانتی باتری اوربیتال در آبان ماه سال 1401

110901 : در آبان ماه سال هزارو چهارصد و یک، با برگزاری نمایشگاه بین المللی در شهر تهران، سپاهان باتری به عنوان برترین کارخانه تولیدی باتری با دایر کردن یک غرفه برای معرفی برند های خود، از گارانتی های جدید باتری های تولیدی خود رونمایی کرد. باتری اوربیتال پریمیوم تا قبل از این نمایشگاه ها، دارای گارانتی 18 ماهه بود، اما از آن پس از گارانتی 21 ماهه برخوردار شده است که این اتفاق بیانگر یک موضوع بسیار مهم است، آن هم بالا بودن سطح کیفیت باتری اوربیتال پریمیوم است. این اتفاق به تعداد طرفداران باتری اوربیتال پریمیوم اضافه کرد و باعث شد تا هموطنان عزیز اعتماد بیشتری به محصولات کارخانه سپاهان باتری داشته باشند و با خیال راحت خرید خود را از نمایندگی های باتری اوربیتال انجام دهند.