گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری

گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری اصفهان به چه صورت است؟

طبق نظر سنجی که از مردم انجام دادیم متوجه این موضوع شدیم که گارانتی این اطمینان خاطر را در مشتری ایجاد می کند که جنسی که خریداری کرده اند دارای بالا ترین کیفیت است و می توانند با خیال راحت محصول را خریداری و استفاده کنند.

توجه داشته باشید که ممکن است برخی اتفاقات باعث شود تا باتری خودرو شما از گارانتی خارج شود، به عنوان مثال اگر شما به اصرار بخواهید باتری ای با آمپر بالاتر و ابعاد بزرگ تر را در سینی باتری داخل خودرو خود قرار دهید و یا بلعکس، باتری خودرو شما با شکستگی و یا خرابی زودتر از حد انتظار، از گارانتی خارج می شود.

مثال دیگری که شامل گارانتی نمی شود، سولفاته زدن باتری است که این اتفاق در دراز مدت طبیعی است و مانع روند طبیعی باتری نمی شود، اما  اگر زودتر از حد انتظار دچار این مشکل شود، بیانگر آن است که باتری به درستی نگهداری نشده است و این اتفاق باعث می شود تا باتری از گارانتی خارج شود.

در رابطه با گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری این چنین است که مردم بر این باورند هر کدام از محصولات که گارانتی بیشتری دارد، قطعا کیفیت بهتری نیز دارد اما این یک باور اشتباه است چرا که تمامی محصولات اوربیتال سپاهان باتری دارای کیفیت های بی نظیری هستند و تنها تفاوتی که گارانتی های آن ها بینشان ایجاد می کند، قیمت باتری ها است.

البته گارانتی شدن باتری اوربیتال شرایط مخصوص به خود را دارد، هم مدت زمان مشخصی دارد و هم فاکتور های مشخصی را شامل می شود. گارانتی و خدمات پس از فروش باطری اوربیتال سپاهان باتری دارای شرایطی است که گارانتی را محدود می کنند، برای مثال شامل آسیب های فیزیکی که به بدنه باتری وارد می شود همچون ترک خوردگی، شکستگی و یا ورم کردگی بدنه باتری ، نمی شود و در صورت بروز عر گونه مشکل مرتبط با موارد ذکر شده، گارانتی باتری اوربیتال شما منقضی خواهد شد.

ضمانت‌ معمولاً برای محصولاتی اعمال می‌شوند که پس از خرید تغییر یا اصلاح نشده اند. به عنوان مثال، اگر مالک از سر باتری های غیر استاندارد بر روی باتری استفاده کند یا در اثر نصب غیر اصولی بدنه باتری را دچار آسیب کند، قابلیت اطمینان و پایداری باتری خودرو را تغییر می دهد و در نتیجه گارانتی باتری اوربیتال باطل می شود.

 

 خرید باتری اوربیتال

خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان

برای دریافت خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان در سراسر شهر تهران می توانید با شماره تلفن تماس حاصل کرده و از تکنسین های حرفه ای امداد باتری کهن در خواست راهنمایی کنید.

خدمات پس از فروش باطری اوربیتال سپاهان باتری از بزرگ ترین مزیت های خرید این باتری به شمار می آید چرا که به راحتی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در صورتی که قصد مراجعه به فروشگاه امداد باتری کهن برای دریافت خدمات پس از فروش و گارانتی را دارید، به آدرس زیر مراجعه کنید :

تهران – بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

ارائه ی خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات سپاهان باتری توسط امداد باتری کهن، در تمامی ایام به جز روز های تعطیل طبق ساعات زیر صورت می گیرد:

00 : 8 الی 00 : 21

6

شماره تماس خدمات امداد باتری کهن

913 72 – 021